URZĄDZENIA FILTRUJĄCE POU

Nowa alternatywa dla klasycznego systemu butli 18,9 litra.

W ramach rozwoju firmy i rozszerzania asortymentu proponowanego klientom wprowadziliśmy do naszej oferty dystrybutory filtrujące których działanie polega na podłączaniu bezpośrednio do sieci wodociągowej.

Urządzenia wyposażone są w najwyższej jakości filtry :
– sedymentacyjne – usuwające mechaniczne zanieczyszczenia z wody (piasek, rdza z rur)
– węglowe – usuwające chlorki i pestycydy
– polifosfatowe – usuwające nadmiar wapnia i zmiękczające wodę

Wszystkie urządzenia posiadają funkcję chłodzenia i podgrzewania wody co umożliwia przygotowanie kawy i herbaty. Wariantowo niektóre modele wyposażone zostały również w funkcję dozowania wody gazowanej.

Dostarczona w ten sposób woda jest zawsze smaczna, czysta i zdrowa a cały proces przebiega pod kontrolą systemu sterowanego elektronicznie.
Wszystkie dystrybutory filtrujące wymagają kompleksowej obsługi co 6 miesięcy w celu usunięcia zużytego filtra, konserwacji i sanityzacji elementów wewnątrz urządzenia mających kontakt z wodą, instalacji nowego filtra, w wersji z wodą gazowaną również wymiany butli z gazem na pełną. Urządzenia filtrujące produkowane są przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty dopuszczające do użytku na terenie Polski i EU.

Jeśli szukasz alternatywy dla klasycznego systemu opartego na dostawach wody w butlach 18,9 litra ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oferujemy zarówno proste i bezawaryjne modele urządzeń w wersji podstawowej jak i warianty dla bardziej wymagających klientów wyposażone w funkcje dodatkowe (zintegrowany podajnik kubków, lampa UV wewnątrz zbiornika, funkcja podawania wody gazowanej).

Zadzwoń , napisz , przygotujemy ofertę idealnie dopasowaną do Twoich oczekiwań.

KONTAKT